UA:Суспільне – про Запорізький «Ярмарок спорту»

Через карантинні обмеження організатори вирішили презентувати учасників за допомогою інтернет-платформ – їм запропонували підготувати свої проморолики, розмістити їх на ресурсі «Ярмарку спорту» та чекати оголошення переможців.

П’ять років поспіль наприкінці травня, або на початку червня, у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» відбувались масові заходи, де представники багатьох видів спорту міста і області демонстрували свої вміння та навички. Таким чином містяни та їхні діти могли обрати спортивні заняття собі до вподоби.

Антон Карнаух, голова громадської спілки «Асоціація спортивних організацій»

Антон Карнаух, голова громадської спілки «Асоціація спортивних організацій»

«У цьому році все буде відбуватись не у «Дубовому Гаю», як ми звикли, а на платформі сайту «Ярмарок спорту». Друге, будуть не показові виступи, а онлайн тренування. Це пов’язано з тими потребами, які наразі виникли у суспільстві. Тобто, люди мають бажання тренуватись вдома і їм для цього потрібна база та спеціальна інформація», – розповів голова громадської спілки «Асоціація спортивних організацій» Антон Карнаух.

Завдання проекту залишилось традиційним. За допомогою віртуального «Ярмарку спорту» запоріжців та гостей міста знайомитимуть із різними видами спорту, що культивуються у регіоні, та колективами, котрі їх презентують.

«Зараз ми знаходимось на першому етапі. Ми збираємо ролики та заявки від колективів. На сьогодні нам подали заявки понад 20 колективів. Для того аби заохотити активність з боку самих учасників, нами був заснований призовий фонд. Це 10 тисяч гривень для переможця» – додав голова громадської спілки «Асоціація спортивних організацій» Антон Карнаух.

Данило Чулой, керівник місцевої веб-агенції

Данило Чулой, керівник місцевої веб-агенції

«Ми партнери Ярмарки. Ми підтримуємо ідею ровитку спорту у рідному місті, спорт – це здоров’я, натхнення та гарний соціальний круг. По сайту – усе дуже просто та кожен швидко має можливість стати учасником. Якщо у вас виникли тружнощі – напишіть нам, або зателефонувати і ми вирішимо всі ваші проблеми технічного характеру. », – наголосив керівник місцевої веб-агенції Данило Чулой – Chuloy.com

Змінений варіант «Ярмарку спорту» вже розпочав офіційний прийом заявок. Організаційний комітет допустить до голосування відеоролики хронометражем до трьох хвилин із використанням лише власних зйомок учасників. Термін реєстрації у проекті – до 5 травня 2020 року.