Стартувало голосування за учасників «Ярмарку спорту on-line»

Переможця цьогорічного фестивлю визначить саме інтернет-аудиторія – той проект, який набере найбільшу кількість голосів отримає грошову премію у 10 тисяч гривень від Асоціації спортивних організацій.

Віддати свій голос за учасників можна за ПОСИЛАННЯМ

 

Чому переможця визначає саме народне голосування?

Відповідь в гаслі нашого фестивалю «Обери свій спорт»! І саме можливість дати запоріжцям вибір спорту та фізичної активності ми ставимо за головну мету «Ярмарку спорту». В умовах карантину єдиний спосіб зробити такий вибір – комунанікація в інтернеті.
Голосування стимулює наших учасників привертати увагу широкого загалу до своїх клубів/видів спорту/тренуваннь, тощо. Ви агітуєте друзів, знайомих, «друзів-друзів», голосувати за вас, і поширювати цю інформацію. Таким чином більша кількість людей дізнається про вашу діяльність, і той спорт, який ви розвиваєте. А отже, ми разом продовжуємо виконувати головну задачу «Ярмарку спорту» – знайомити запоріжців з видами спорту та колективами, що їх представляють.


По-друге, оргкомітет не наважується взяти на себе відповідальність судити ваші роботи та форми презентації. Адже як обрати хто кращий – той, хто супер професійно зняв та змонтував відео? Чи викладач фізкультури з дитячого садочка, який зняв аматорський ролик про спорт для найменших? А може це юні спортсмени, які самостійно зробили кліп про свої домашні тренування? Для нас кожен з цих учасників вже переможець, бо зробив новий крок для популяризації свого виду спорту!


Тож закликаємо вас брати участь в голосуванні і ділитися інформацією про наших учасників. Єдине на чому наголошуємо увагу – підтримуйте своїх фаворитів чесно! Ми ретельно контролюємо хід голосування, і бачимо кожну IP адресу, з якої віддано голос, тож «брудна гра» не пройде.
Будьте здорові та зберігайте гарний настрій!