Солодкий партнер “Ярмарку спорту” – GFS Group

Щасливі повідомити, що партнером «Ярмарку спорту on-line» знов стала компанія GFS Group , яка спеціалізується на виготовленні високоякісних і надзвичайно смачних продуктів харчування!
У GFS Group пропагують не лише культуру корисного та здорового харчування, а й здорового способу життя, тому систематично підтримують різноманітні спортивні заходи і проекти. Ми дуже цінуємо соціально-відповідальну та спортивно-орієнтовану позицію керівництва цієї компанії.
Ми дякуємо GFS Group за те, що знов долучилися до підтримки спорту і здорового способу життя! Дуже щасливі дружбі та співпраці з вами!
GFS Group це досконала продукція приготована майстрами своєї справи. Завдяки натуральним інгредієнтам, кожен з продуктів має свій неповторний смак і стиль. А кріогенна заморозка дозволяє зберегти свіжість і смак кулінарних шедеврів протягом усього шляху до Вашого столу.
В асортименті «Gulfstream» не лише класні кондитерські вироби, а й різноманітні снеки, сендвічі, корисні напої – все з виключно якісних продуктів, для тих хто піклується про своє здоров’я.
Спробувати вишукані та корисні десерти від GFS Group – зможуть і учасники «Ярмарку спорту 2020»!