Щотижневик “МИГ” про “Ярмарок спорту 2020”

Багато запоріжців пам’ятають неймовірний V «Ярмарок спорту», що вирував у центральному парку культури й відпочинку «Дубовий гай» на початку червня минулого року. Під час організованого Громадською Спілкою «Асоціація спортивних організацій» дводенного дійства на 70-ти локаціях відбулося  близько десяти турнірів та змагань, а також кілька десятків показових виступів представників спортивних асоціацій, клубів, секцій та шкіл. Жоден з 25 тисяч маленьких та дорослих запоріжців не лишився байдужим до цього бенкету здоров’я й оптимізму. 

Цьогоріч свято обіцяло бути ще кращим. Та з початком карантину мешканці міста стривожилися, чи не скасують його організатори? «Асоціація спортивних організацій» повідомила, що не розглядає такий варіант. Бо прагне, аби усі понад 100 клубів та 5000 безпосередніх учасників «Ярмарку спорту» познайомили  усю Україну з запорізькими крутими секціями, видами спорту, відомими спортсменами, тренерами та «фішками».

Але епідеміологічні обставини конем не об’їдеш. Тому цього року відбудеться унікальний та безпечний «Ярмарок спорту 2020-онлайн»

Усім учасникам запропоновано зняти короткі візитівки [до них можна включити фото й відео яскравих моментів життя клубу/секції/федерації], а також відео-уроки зі своїх видів спорту чи фізичної активності [зарядка, гімнастика, поради у галузі здорового способу життя] і розмістити їх на своїх сторінках у facebook, instagram, youtube.

Після цього треба заповнити заявку на сайті «Ярмарку спорту» yasport.zp.ua й долучити до неї посилання на ці комунікаційні канали.

Таким чином, широка аудиторія матиме можливість знайти на сайті велику добірку фізичних занять і вправ, які можна виконувати вдома під час карантину, і обрати собі майбутній вид спорту до душі.

Одночасно запоріжці матимуть змогу заохотити спортсменів до наступних звершень, проголосувавши за когось із них на сайті.

  • Той тренер чи колектив, який набере найбільшу кількість голосів, отримає премію у 10 тисяч гривень.
  • Якщо у цьому своєрідному конкурсі візьме участь більше 30-ти спортивних організацій, — то за результатами голосування буде визначений володар другого місця, на якого чекатимуть п’ять тисяч гривень.
  • Коли ж кількість учасників сягне понад 70-т, то за третє місце буде приз у сумі три тисячі гривень.

Переможця визначатимуть виключно голоси вболівальників!

Як розповів «МИГу» голова ГС «Асоціація спортивних організацій» Антон Карнаух, прийом заявок та голосування на сайті http://www.yarmaroksportu.com/ відкриється з наступного понеділка, 27 квітня, й триватиме орієнтовно до 15 травня.

Посилання на материал на сайті газети МИГ