Партнер «Ярмарку спорту 2020» – «Укрекопроект»

Ні для кого не секрет, що друзі краще пізнаються у складних ситуаціях. І команда «Ярмарку спорту» щаслива, що наші друзі та партнери з нами, у будь яких обставинах. Так, у «віртуального» «Ярмарку спорту» вже є цілком реальні партнери!

Першим поспішив нам на допомогу наш постійний і надійний помічник в усіх проектах Асоціації спортивних організацій – ТОВ «Науково-дослідний інститут «Укрекопроект». Ця соціально-відповідальна команда неодноразово долучалася до «Ярмарків спорту», та регіонального конкурсу «Спортивна гордість Запоріжжя», підготувала нагороду і для учасників «Ярмарку спорту on-line».

Ми надзвичайно вдячні «Укрекопроекту» та її керівнику Євгену Вербовщуку, за увагу до розвитку та популяризації спорту, соціально-відповідальну позицію, підтримку, допомогу і дружбу!

Зазначимо, що робота ТОВ «НДІ «УКРЕКОПРОЕКТ» спрямована на покращення майбутнього нашої країни. Ця компанія надає послуги в сфері екології, геодезії, розробки науково-технічної документації та отримання всіх необхідних погоджень і дозволів у галузі охорони навколишнього природного середовища під потреби виробництв, надає комплекс послуг поводження з небезпечними відходами та їх утилізації, а також з екологічного обслуговування підприємств по всій території України. На ринку цієї галузі організація представляє повний спектр послуг з поводження з відходами, на основі, як власних розробок, так і передових технологій, що застосовуються у світовій практиці.

У ТОВ «НДІ «УКРЕКОПРОЕКТ» зазначають – здоров’я нації, на сьогодні, – це невід’ємна частина процесу екологізації економіки країни. А гасло компанії «Чисте майбутнє – у чистому сьогоденні!».