“Мотор-Січ” – партнер «Ярмарку спорту 2020»

Напередодні оголошення переможців «Ярмарку спорту 2020» хочемо ще раз подякувати нашому постійному партнеру – компанії «Мотор-Січ», за можливість провести нагородження у надзвичайно урочистій атмосфері та у кращій спортивній споруді не тільки України, а й Європи – палаці спорту «Юність»!
Зазначимо, що «Мотор-Січ» постійно приходить на допомогу Асоціації спортивних організації у всії нашх спортивних проектах. Така увага та любов до спорту – один із головних принципів соціальної роботи цієї організації!
Компанія «Мотор-Січ» докладає багато зусиль, щоб прославляти Україну і Запоріжжя на спортивних аренах всього світу. «Мотор-Січ» – одне з небагатьох українських підприємств яке продовжує опікуватися підтримкою спортивної галузі – утримує спортивний комплекс, басейн, надає допомогу ряду провідних олімпійських видів спорту, величезну увагу приділяє розвитку гандболу.
А реконструкція палацу спорту «Юність», проведена підприємством «Мотор-Січ», дала новий потужний поштовх для розвитку спорту у Запоріжжі – наше місто приймає змагання світового та європейського рівня, тут проводять свої матчі національні збірні України, а місцеві любителі спорту і підростаючі покоління мають можливість дивитися на кращі спортивні команди планети!
За активну підтримку та відданість спорту, пошану роботи спортсменів, розуміння необхідності популяризації спортивного руху та здорового пособу життя, дякуємо АТ «МОТОР СІЧ», та її президенту, В’ячеславу Олександровичу Богуслаєву.