Дякуємо за партнерство ТМ «Veladis»

Ця торгова марка є постійним учасником проектів Асоціації спортивних організацій – підтримує «Ярмарок спорту», і від самого початку долучилася до церемонії вшанування кращих спортсменів регіону «Спортивна гордість Запоріжжя». За активну позицію і участь в проектах, спрямованих на популяризацію і розвиток спорту в Запорізькій області, дякуємо Директору Департаменту продажів ТОВ «КЛІОН»,  Олегу Торгуну.

«Veladis» – це власна торгова марка компанії Klion Group, яка є найбільшим в українські імпортером риби і морепродуктів.

На сьогодні Klion Group – це лідер українського ринку за обсягами імпорту і продажів риби та морепродуктів, який має розгалужену мережу з 7 філій у великих містах країни: Київ, Харків, Одеса, Львів, Рівне, Вінниця та Запоріжжя. А також вийшов на міжнародний рівень, і успішно працює у Грузії, де  Klion Georgia входить в трійку лідерів рибного ринку цієї країни.

На сьогоднішні Klion Group  випускає понад 200 найменувань продукції в 5-ти виробничих цехах, потужність яких дозволяє виробляти до 800 тонн готової продукції на місяць.

Розвиток Компанії Klion Group підштовхнув до ідеї створення власної торгової марки Veladis, продукція якої з’явилася на полицях супермаркетів у 2014 році і завоювала довіру споживача завдяки якості, смаку та широкому асортименту.

ТМ Veladis — це гордість Компанії Klion Group! Асортимент торгової марки, задовольнить смаки будь-якого споживача. На сьогоднішній день у портфелі бренду більш ніж 100 найменувань продукції. Деякі види продукції не мають аналогів на рибному ринку, та є власними розробками команди наших технологів.

ТМ Veladis — це пресерви з риби та морепродуктів в олії і розсолі, ікра мойви у соусах, пробійна ікра, пасти з м`яса креветки, фарші з лосося та хека, рибні бургери і палички, лососева ікра та різноманіття інших продуктів.

Відзначимо, о висока якість продукції Klion Group неодноразово була підтверджена високими місцями у національному рейтингу виробників продуктів харчування, зокрема Компанія Klion Group посіла 2-е місце в номінації «Виробник року».